Telefon+420 603 240 141

ELEKTRONICKÉ ČÍSELNÍKY

Vyrábíme úplně novou verzi designových multifunkčních LED elektronických číselníků pro kostely - zobrazovače stran Kancionálu v 5-ti místném, volitelně barevném zobrazení s vynikající čitelností a vysokým rozlišením. Číselník disponuje mnoha funkcemi se zobrazením libovolných textů a obrázků.

Ovládání číselníku je koncipováno tak, aby splňovalo velmi jednoduché a intuitivní nastavení podobně jako na telefonu číselník má paměti které je možné přednastavit před mší.

Nově číselník obsahuje i zobrazování textů - informace o další mši, informace o kostele, různá sdělení věřícím a jiné dle potřeby…

Doplňkem je zobrazení obrázků, např. vánoční, nebo velikonoční motiv. Motiv je možné zobrazit rovněž jakýkoliv.

Design číselníku je v nerušivém provedení, aby splynul se sakrální stavbou. Nastavení barevného zobrazení číselníku je plně uživatelky konfigurovatelné pro nerušivé přizpůsobení v místě instalace číselníku a to jak čísel a písmen, tak i textů, rovněž je možné zvolit velikost fontů a typ písma.

Dále číselník umí zobrazovat obrázky v plné barevnosti a rozlišení – vánoční, velikonoční přání, obrázky k různým výročím a jiné dle potřeby…

Ovládání je intuitivní s dálkovým dotykovým ovladačem.

Na ovladači je vše velmi přehledné a jednoduché s intuitivním ovládáním pro nastavení funkce číselníku, velikost a barva čísla strany, nebo sloky a nápěvu. Velikost a barva písma textů. Dále možnost odeslání obrázků. Vše s možností pamětí, do kterých je možné uložit veškeré informace před mší a potom jen paměti přepínat.

Velikost znaků je odvozena od velikosti celého číselníku, standardně velmi přehledných max. 180mm a je na ovladači nastavitelná.

Na přání lze však dodat i větší výšku číslic, v podobě většího číselníku kde potom najde uplatnění i u delších sdělení pro věřící. Max. možná velikost číselníku je o úhlopříčce 2050mm,

Podle objednávky upravíme velikost, počet i barvu zobrazovačů a přidáme i další funkce (zvukový signál / gong při změně čísla apod).

Základní verze jsou určené pro zobrazování čísel písní a žalmů při bohoslužebních obřadech. Uplatnění však naleznou i jinde.

Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem naší práce je dlouhodobá spokojenost a spolupráce s řadou stálých zákazníků.

Pro více informaci nás prosím kontaktujte, rádi Vám zpracujeme nabídku a technické řešení.

Ceník číselníků

Elektronický číselník komplet: (displej, radiový ovladač, napájecí kabel, držák)
Cena: 21900,- kč vč. DPH

Samostatné komponenty

Displej: 19290,-Kč vč. DPH
Radiový ovladač: 3190,- kč vč. DPH
Napájecí kabel: 150,- kč vč. DPH
Držák: 780,-

KONTAKTUJTE NÁS

KDE NÁS NAJDETE

+420 603 240 141

hlavka@jitom.cz

Náměstí 106, Měřín, 594 42

PO - PÁ      07:00 -12:00    13:00 - 16:00