Ozvučení kostelů a chrámů

Firma se zabývá již řadu let instalací ozvučovací techniky pro ozvučení kostelů, chrámových prostor a památkově chráněných objektů. Provádíme návrhy, dodávku, a montáž zařízení se zaškolením obsluhy.

Více zde>>


Elektronické číselníky pro kostely

Vyrábíme elektronické číselníky pro kostely - zobrazovače stran Kanconálu… Elektronické číselníky jsou 4 místné na základě LCD zobrazovače a proto je vše samostatně rádiovým dálkovým ovladačem v MENU nastavitelné: jejich jas, barva písně i sloky.

Více zde>>


Elektrické pohony zvonů, akustické zvony

Nabízíme Vám elektronický pohon pro Vaše zvony, které jsou doposud rozhoupávány ručně. Elektronika pohonu zvonů zajišťuje automatické rozhoupání zvonů ve Vámi stanovený čas a po Vámi stanovenou dobu. Pohon zvonů je realizován pomocí magniteckého lineárního motoru s elektronickým řízením. Tento systém je velmi spolehlivý a tichý. Magnetický motor nevyžaduje žádné mazání, ani seřizování. Jeho chod je zcela automatický.

Pokud nemáte k dispozici klasický zvon, nebo jeho rozhoupávání není možné kuli statice kapličky, nebo věže nabízíme Vám akustické zvony. Tyto jsou založeny na MP3 věrohodném zvuku zvonů. Celý systém přehrávání zvuků je umístěn vě věži, kde se jinak nachází klasický zvon a proto šíření zvuku je identické. Pro laika je rozdíl od normálního zvuku zvonů k nerozeznání. Pokud máte o akustické zvonění zájem, kontaktujte nás prosím, rádi Vám zpracujeme nabídku.

Více zde>>


Elektronické pokladničky

elektronické, pokladničky s automatickou funkcí např. rozsvícení kostela, nebo oltáře po vhození zvolené částky, nebo spuštění hlasového průvodce, varianty je možné dále modifikovat dle Vámi zvoleného požadavku

Více zde>>


Vytápění kostelních lavic

Moderní a velmi úsporné sálavé topení do kostelních lavic je efektivní a ekologické topení nové generace s velmi levným provozem - pouze 1 kWh za 6,5 hod. na 1ks panelu. Příkon infrapanelu je jen 150W.

Více zde>>