Elektrické pohony zvonů, akustické zvony

Pohony zvonů

Nabízíme Vám elektronický pohon pro Vaše zvony, které jsou doposud rozhoupávány ručně. Elektronika pohonu zvonů zajišťuje automatické rozhoupání zvonů ve Vámi stanovený čas a po Vámi stanovenou dobu. Pohon zvonů je realizován pomocí magniteckého lineárního motoru s elektronickým řízením. Tento systém je velmi spolehlivý a tichý. Magnetický motor nevyžaduje žádné mazání, ani seřizování. Jeho chod je zcela automatický.

Elektronika řízení houpání zvonu je v širokém spektru programovatelná a zajišťuje rovnoměrné zvonění s minimálními výkyvy a bez rázů. Tím velmi šetří konstrukci celé zvonice a dodává zvonění správnou barvu. Možné je nesymetrické zvonění a nebo atypické nastavení zvonění. Zvonění je řízeno elektronickými hodinami a je možné je doplnit přijímačem přesného času (DCF), nebo liturgickým kalendářem.

Pokud je zavěšení Vašeho zvon ve špatném stavu, zhodnotíme jej a nabídneme Vám opravu, nebo jinou možnost řešení v podobě akustického zvonu.

Cena elektronického zvonění komplet se pohybuje v cenách od 39000,- kč vč DPH. Záleží samozřejmě na velikosti zvonu, vlastnostech konstrukce, podmínkách instalace aj. Pro nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Akustické zvony

Pokud nemáte k dispozici klasický zvon, nebo jeho rozhoupávání není možné kuli statice kapličky, nebo věže nabízíme Vám akustické zvony. Tyto jsou založeny na MP3 věrohodném zvuku zvonů. Celý systém přehrávání zvuků je umístěn vě věži, kde se jinak nachází klasický zvon a proto šíření zvuku je identické. Pro laika je rozdíl od normálního zvuku zvonů k nerozeznání. Pokud máte o akustické zvonění zájem, kontaktujte nás prosím, rádi Vám zpracujeme nabídku.

S rozhoupáváním zvonů i akustickými zvony máme mnohaleté zkušenosti a proto vám najdeme vždy spolehlivé a funkční řešení jako již řadě jiných zákazníků.