Elektronické číselníky pro kostely – nová multifunkční verze jediná v ČR

ukázka číselníku

Vyrábíme úplně novou verzi designových multifunkčních LED elektronických číselníků pro kostely - zobrazovače stran Kancionálu v 5-ti místném, volitelně barevném zobrazení s vynikající čitelností a vysokým rozlišením. Design číselníku je v nerušivém provedení, aby splynul se sakrální stavbou. Nastavení barevného zobrazení číselníku je plně uživatelky konfigurovatelné pro nerušivé přizpůsobení v místě instalace číselníku.

Nově číselník obsahuje i zobrazování textů - informace o další mši, informace o kostele, různá sdělení věřícím a jiné dle potřeby…

Dále číselník umí zobrazovat obrázky v plné barevnosti a rozlišení – vánoční, velikonoční přání, obrázky k různým výročím a jiné dle potřeby…

Ovládání je intuitivní s dálkovým dotykovým ovladačem.

Na ovladači je vše velmi přehledné a jednoduché s intuitivním ovládáním pro nastavení funkce číselníku, velikost a barva čísla strany, nebo sloky a nápěvu. Velikost a barva písma textů. Dále možnost odeslání obrázků. Vše s možností pamětí, do kterých je možné uložit veškeré informace před mší a potom jen paměti přepínat.

Velikost znaků je odvozena od velikosti celého číselníku, standardně velmi přehledných max. 180mm a je na ovladači nastavitelná.

Na přání lze však dodat i větší výšku číslic, v podobě většího číselníku kde potom najde uplatnění u delších sdělení pro věřící. Max. možná velikost číselníku je o úhlopříčce 2050mm,

Podle objednávky upravíme velikost, počet i barvu zobrazovačů a přidáme i další funkce ( zvukový signál / gong při změně čísla apod).

Základní verze jsou určené pro zobrazování čísel písní a žalmů při bohoslužebních obřadech. Uplatnění však naleznou i jinde.

Podle objednávky upravíme velikost, počet i barvu zobrazovačů a přidáme i další funkce ( zvukový signál / gong při změně čísla apod).

Pro více informaci nás prosím kontaktujte nebo pokračujte sem>>

Ceník číselníků

Elektronický číselník komplet: (displej, radiový ovladač, napájecí kabel, držák)

Cena: 21900,- kč vč. DPH

Samostatné komponenty:

Displej: 19290,- kč vč. DPH

Radiový ovladač: 3190,- kč vč. DPH

Napájecí kabel: 150,- kč vč. DPH

Držák: 780,-


Obrázky jsou zde ke zhlédnutí.

Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem našich aktivit je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých zákazníků.